На законодавчому рівні: чому "Kinder Surprise" заборонений у США
На законодавчому рівні: чому "Kinder Surprise" заборонений у США

На законодавчому рівні: чому "Kinder Surprise" заборонений у США

Але з чим пов'язана така дивна заборона, і чому американські діти позбавлені цих популярних солодощів – Кіндера? Відповіді на ці запитання сьогодні дає 24 Канал.

Чому "Кіндер-сюрприз" заборонений у США

Довідка: "Кіндер-сюрприз" – шоколадне яйце з іграшкою-сюрпризом всередині, яке є торговою маркою відомої італійської компанії Ferrero.

Попри світову популярність серед дітей, яйця "Кіндер-сюрприз" заборонені у США. Улюблені шоколадні ласощі, які містять іграшку всередині, відсутні на полицях американських магазинів. Імпорт цих теж неможливий. При цьому вони легальні і широко доступні в сусідніх країнах, як-от Канада і Мексика.

Річ у тім, що яйця "Kinder Surprise" порушують федеральні правила безпеки харчових продуктів, викладені в Законі про харчові продукти, ліки та косметику (FDCA). Цей закон забороняє включення "нехарчових речовин" до складу харчових продуктів. У випадку з "Кіндер-сюрпризом" суперечливим елементом є прихована іграшка в шоколадній оболонці.

Харчова шкаралупа яйця "Кіндер-сюрприз" була визнана недостатньою для забезпечення належного захисту іграшки, що міститься всередині. Як наслідок, продукт становить потенційну небезпеку для маленьких дітей, особливо віком до 3 років.

Через небезпеку удушення "Кіндер-сюрприз" був заборонений у Сполучених Штатах з моменту його появи на ринку в 1974 році.

Яка альтернатива є в американців

У 2018 році компанія Ferrero зробила стратегічний крок для виходу на американський ринок, випустивши "Kinder Joy". Ці ласощі складаються теж з двох частин: одна їстівна, солодка, а інша – іграшка.

Половинки Кіндер Джой
Половинки "Кіндер Джой" / Фото Sebastian Koppehel / Вікіпедія

Але у "Kinder Joy" іграшка відокремлена від шоколадної складової. На відміну від традиційних шоколадних ласощів, тут шоколад у формі крему, а не твердої маси. Цей інноваційний підхід дозволив успішно обійти положення закону 1938 року.

Теги по теме
США
Источник материала
loader
loader