Шалена «боротьба» з корупцією? Очільниці Хмельницької обласної МСЕК Крупі «зкостили» заставу з 500 до 300 млн. гривень
Шалена «боротьба» з корупцією? Очільниці Хмельницької обласної МСЕК Крупі «зкостили» заставу з 500 до 300 млн. гривень

Шалена «боротьба» з корупцією? Очільниці Хмельницької обласної МСЕК Крупі «зкостили» заставу з 500 до 300 млн. гривень

Шалена «боротьба» з корупцією? Очільниці Хмельницької обласної МСЕК Крупі «зкостили» заставу з 500 до 300 млн. гривень - Фото 1

Апеляція таким чином частково задовольнила клопотання адвокатів підозрюваної.

Апеляційна палата ВАКС залишила під вартою головну лікарку Хмельницької обласної МСЕК, яку підозрюють у незаконному збагаченні.

Як повідомила пресслужба, при цьому розмір застави тепер становитиме 300 млн грн.

Захист Тетяни крупи оскаржував ухвалу слідчого судді Печерського районного суду про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

«За результатами розгляду колегія суддів АП ВАКС частково задовольнила апеляційні скарги захисників, скасувала ухвалу Печерського районного суду м. Києва та постановила нову, якою застосувала до посадовці запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у сумі 300 млн грн», – повідомила Апеляційна палата.

Центр протидії корупції повідомив, що на судовому засіданні захисники Крупи посилались на її стан здоров’я і просили обрати запобіжний захід, не пов’язаний із триманням під вартою, та визначити розмір застави в розмірі 250 тисяч гривень.

Підозрювана стверджувала, що буде доводити свою невинуватість і нікуди виїжджати не збирається.

Крім того, стало відомо, що під час обшуків у Крупи знайшли квитанції, які підтверджували, що тільки на рахунка у польських банках у сімейства Крупи може бути розміщена значна сума грошей, зокрема:

  • у невістки Крупи на рахунках було 200 тисяч доларів;
  • у Тетяни Крупи – 590 тисяч доларів;
  • у її чоловіка – 1 млн 245 тисяч доларів.

Прокурор зазначив, що вже арештовано понад 150 об’єктів нерухомості, які зареєстровані на різних фізичних та юридичних осіб,а також можуть існувати інші ще не віднайдені активи.

Захист заявив, що сім’я Крупи тривалий час займалась підприємницькою діяльністю з виробництва та продажу електроенергії, і за 2019-2023 роки дохід складав 171 млн грн. А щодо виявлених у квартирі грошей, то адвокати стверджують, що він отримав їх під час ведення бізнесу і начебто більша частина коштів була передана як інвестиції у спільні бізнеспроєкти.

Щодо рахунків у польських банках, то захист запевняє, що наразі жодних закордонних активів у сімейства Круп немає.

Справа Крупи

  • 5 жовтня очільницю Хмельницької облМСЕК затримали й повідомили їй про підозру у незаконному збагачені. Напередодні під час слідчих дій вона викинула через вікно пів мільйона доларів. Під час обшуків у неї та її родичів знайшли лише готівкою майже 6 мільйонів доларів у різних валютах. Тільки у робочому кабінеті виявили $100 тисяч, а також низку підроблених медичних документів, списки «ухилянтів» із прізвищами та фіктивними діагнозами.
  • У робочому кабінеті Крупи знайшли списки, в яких зазначені прізвища та фіктивні діагнози. ДБР вивчає ці списки.
  • У жовтні Печерський районний суд Києва відправив крупу під варту, встановивши розмір застави 500 млн грн.
Tweet
Источник материала
Упоминаемые персоны
loader
loader