Запорізька область отримала додаткові 203 млн грн на фортифікації
Запорізька область отримала додаткові 203 млн грн на фортифікації

Запорізька область отримала додаткові 203 млн грн на фортифікації

Уряд на засіданні 26 листопада ухвалив рішення скерувати понад 203 млн грн на будівництво укріплень у Запорізькій області. Гроші отримали завдяки економії

Зміст

Про це повідомив представник Кабміну в Раді Тарас Мельничук.

Так, Запорізька область отримала кошти "на будівництво військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, фортифікаційного обладнання оборонних рубежів, улаштування системи невибухових загороджень".

Ці гроші раніше були виділені з резервного фонду державного бюджету для інших областей, але їх вдалося зекономити. Йдеться про понад 258,2 млн грн зекономлених грошей з Дніпропетровської (72,9 млн), Житомирської (44 млн), Тернопільської (37,1 млн), Волинської (33,6 млн), Вінницької (30 млн), Львівської (14 млн), Івано-Франківської (11 млн), Чернівецької (9,9 млн), Миколаївської (4,8 млн), Черкаської (467 852 грн) та Київської (250 тис. грн) обласних адміністрацій.

Різницю між потребою Запорізької ОВА у фортифікаціях та зекономленими коштами, а саме 54,8 млн грн, повернули до резервного фонду держбюджету.

  • У вересні очільник уряду Денис Шмигаль інформував, що фортифікаційні споруди для Миколаївської області готові на 100%, об’єкти передали на баланс ОВА.
Теги по теме
Украина Новости Кабмин
Источник материала
loader
loader