!["А 10 років тому заявляв, що не Янукович": мережа реагує мемами на втечу Асада в Москву](https://thumbor.my.ua/IxawMnspw9YjktmsH1IRLO_bOow=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F46d2a77e1a026039542f12195d744115.jpg)
"А 10 років тому заявляв, що не Янукович": мережа реагує мемами на втечу Асада в Москву
Парадоксально, але російські ЗМІ ще 10 років тому писали про заяву Асада, що той "не буде наслідувати приклад Януковича". Про це повідомляє 24 Канал.
Які меми про втечу Асада створюють українці
Перш за все українці сміються зі схожості долі диктаторів-друзів Путіна. До Росії вже тікав Янукович, зрадник Медведчук, а тепер і Башар Асад. Путіну знову доводиться приймати своїх друзів у Ростові.
Колись Асад заявляв, що нізащо не втече з Сирії / Фото з російських ЗМІ
У мережі порівнюють прибуття Асада до Москви з втечею Януковича: фото мемів з соцмереж
Нагадаємо, за повідомленнями російських ЗМІ сирійський диктатор Башар Асад прибув з сім'єю до Москви, яка надала йому притулок. Сирійська опозиція своєю чергою буцімто гарантувала Росії безпеку її дипломатичних установ та військових об'єктів у Сирії.
Раніше ЗМІ припускали, що Башар Асад міг загинути в авіакатастрофі, пролітаючи над територією Сирії у спробі втекти. Наразі російські офіційні ЗМІ це заперечують і кажуть про його безпечне перебування у Москві.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)