Про це сказав міністр освіти й науки України Оксен Лісовий під час розширеного засідання Ради безбар'єрності за участі органів місцевого самоврядування, передає кореспондент Укрінформу.
"На сьогодні діють школи-осередки, відомі під брендом 'Школа Супергероїв". У межах цієї ініціативи створено мережу з 17 Центрів у лікарнях України для дітей, які перебувають на тривалому стаціонарному лікуванні... У 2024 році понад 10 тисяч дітей пройшли навчання в цих осередках", - сказав Лісовий.
Він зазначив, що ці школи забезпечують навчання для дітей, які інакше могли б втратити освітні можливості через тривале лікування. За його словами, завданням буде охопити цим проєктом якомога більше дитячих лікарень.
Крім того, Лісовий зауважив, що в Україні функціонує платформа "Всеукраїнська школа онлайн", яка забезпечує доступ до освітнього контенту для дітей, які не можуть повернутися до очного навчання, зокрема, для дітей з прифронтових регіонів.
"Ця платформа забезпечує безперервний і безкоштовний доступ до освітнього контенту як для дітей, так і для вчителів. Вона пропонує 5000 різноманітних уроків і 100 освітніх курсів із різних шкільних предметів", - додав міністр.
Як повідомлялося, ДУ «Школа супергероїв» реалізується в межах флагманського проєкту «Освіта для всіх» від Міністерства освіти і науки України - на виконання Стратегії створення безбарʼєрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською.