«ПриватБанк» активно залучає перспективних клієнтів і клієнток. Йдеться, зокрема, про фізичних осіб-підприємців. Для того ж його команда багато чого оновила в алгоритмах своєї роботи. Ці зміни орієнтовані також і на українських айтівців, які зараз перебувають у пошуку клієнтоорієнтованих платформ та інноваційного сервісу. Для українських ФОПів AIN зібрав пів десятка цікавих опцій банку, покликаних зробити життя зручнішим.
Лайфхак перший. Відкриття нового рахунку за 4 кроки
П’ять хвилин — це дуже мало. Але і за такий час людина може отримати дещо цінне від свого банку. Доведено «Приватом».
Тепер відкрити рахунок ФОП у «ПриватБанку« можна не лише через сайт pb.ua/fop чи сервіс «Е-підприємець», але й безпосередньо в застосунку «Приват24». Це нововведення забезпечує ще більше гнучкості для українських підприємців у керуванні своїми бізнес-фінансами.
До того ж раніше при відкритті рахунку ФОП була анкета з 30 пунктів, на яку пересічна людина витрачала багато часу. Її складні питання нерідко потребували додаткової консультації. Тепер же на клієнта очікує п’ятихвилинний шлях у чотири кроки з найпростішими питаннями та новий інтерфейс.
«ПриватБанк» автоматично заповнить більшість даних на основі вже відомої інформації про клієнта, тому процес буде швидким і зручним. Ось як це робиться:
● Авторизація в «Приват24» та вибір опції відкриття рахунку для ФОП в меню «Сервіси-Бізнес».
● Додавання інформації про свій бізнес.
● Вибір бізнес-карти та тарифного пакету для обслуговування.
● Підписання заявки на відкриття рахунку.
Є ще один пункт — насолода від нового сервісу «ПриватБанку».
Така можливість значно спрощує процес реєстрації рахунку для малого бізнесу, надаючи підприємцям швидкий і зручний спосіб керувати фінансами за допомогою онлайн-банкінгу.
Лайфхак другий. Вигода при роботі з рахунком
Головною метою реформування підходу до обслуговування ФОПів було підвищення клієнтоорієнтованості. Зокрема, «ПриватБанк» спростив шлях бізнес-клієнтів до створення власної справи. А це — позитивний досвід для тих, хто тільки починає шлях у бізнесі.
Нові клієнти ФОП, відкриваючи рахунок дистанційно, можуть підключити тариф «Бізнес Старт», з яким відкриття рахунку є безоплатним і 3 місяці відсутня абонплата за обслуговування рахунку.
І до того ж для всіх нових клієнтів, що відкриють рахунок ФОП у «ПриватБанку» через сервіс «е-Підприємець» на порталі «Дія» та оформлять для розрахунків картку Mastercard, з 1 листопада до 28 лютого 2025 року діє акція. Головним призом є сертифікат на 100 000 грн для оновлення парку оргтехніки в офісі.
А от айтівцям, крім безплатного відкриття та обслуговування рахунку, може сподобатися оновлений тариф «ІТ-експерт». Так, віднедавна для ІТ-фахівців діє нульовий тариф на основні послуги по обслуговування бізнес рахунку та карток. Ну і як без преміум бенефітів: тепер для айтівців відсутні комісії за обслуговування, зняття коштів та P2P перекази, а також доступно багато спеціальних можливостей з окремою лінію підтримки, консьєрж-сервісом і персональними банкірами, які зекономлять час клієнтам на вирішення питань.
Лайфхак третій. Відсутність комісії за валютообмін
Наступний лайфхак буде особливо цікавим для клієнтів, які мають справу з іноземними валютами.
Лише для клієнтів «ПриватБанку» діє подовжена валютна торговельна сесія з можливістю отримувати сповіщення про її початок та із зарахуванням іноземних коштів день в день без комісії.
Крім того, банк пропонує майже цілодобовий продаж валюти.
У процесі роботи з валютами діє спрощений валютний контроль, а технічна перерва скорочена до 30 хвилин вдень, та 15 хв опівночі, які роблять лише для зміни курсів валют.
Лайфхак четвертий. Доступ до «бізнес-розділу»
Сучасний український підприємець цінує свій час і комфорт. «ПриватБанк» розуміє ці потреби, тому об’єднав усі найважливіші сервіси для фізичних осіб та ФОП у єдиному застосунку «Приват24» (меню «Сервіси» — «Бізнес»).
Не перемикаючись між платформами і застосунками, клієнти через особистий кабінет можуть виконувати основні операції:
- за декілька кліків відкривати рахунки та замовляти картки до них;
- легко здійснювати платежі, у тому числі сплачувати податки;
- переказувати кошти між своїми рахунками та на особисті картки;
- контролювати фінанси у зручному форматі зі смартфона;
- миттєво надсилати реквізити рахунків партнерам чи клієнтам;
- формувати довідки;
- продавати валюту у зручний час доби.
А для тих, хто потребує більш розширений функціонал, за допомогою застосунку «Приват24 для бізнесу» можна також користуватися сервісом інвойсингу, перевіряти сплату податків і досьє ділової репутації контрагента, замовляти POS-термінали, створювати та надсилати електронну звітність і податкові декларації, відслідковувати терміни звітування в календарі тощо.
Лайфхак п’ятий. Спеціальні бонуси для ФОПів.
У бізнес-клієнтів є можливість замовляти онлайн-зустрічі з менеджерами банку з питань обслуговування рахунку або зворотного дзвінка через «Приват24 для бізнесу» (навіть жестовою мовою).
Окрім того, ФОПи можуть надавати спеціальний доступ до свого рахунку бухгалтерам для оптимізації роботи з платежами чи податковою звітністю.
А ще — отримувати кредитування на авто та житло як фізичні особи або кредитний ліміт «Підприємницький» у ролі бізнес-клієнтів. У новій вебверсії «Приват24 для бізнесу» віднедавна є можливість отримати кредит для бізнесу до мільйона гривень на поповнення обігових коштів в декілька кліків, без відвідування відділень.
Все це спрощує бізнес-діяльність клієнта, роблячи сучасні банківські послуги доступними та комфортними у використанні.
Відкрити рахунок ФОП у ПриватБанку