![ДБР вивчає факти щодо порушень у бригаді «Анна Київська»](https://thumbor.my.ua/ZeH-AMFgRy3P_O4vzK9C5g73vAE=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fb2eb5251c037b323842aa0f64f067270.jpg)
ДБР вивчає факти щодо порушень у бригаді «Анна Київська»
Про це повідомила у коментарі Укрінформу радниця з комунікацій директора ДБР Тетяна Сапьян.
"ДБР дійсно вивчає факти, викладені у ЗМІ, в рамках кримінально провадження, порушеного за ст. 426-1 (Перевищення військовою особою влади або службових повноважень) та ст. 408 (Дезертирство) Кримінального кодексу України. Розслідування триває. Говорити про якісь попередні результати поки ще рано", - сказала Сапьян.
Нагадаємо, раніше головний редактор видання "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов повідомив у Фейсбуці, що ДБР у грудні 2024 року відкрило кримінальне провадження за обставинами формування 155 механізованої бригади "Анна Київська", яка вступила в бій біля Покровська.
За словами журналіста, один із відповідальних за формування бригади керівників помер від серцевого нападу, а комбриг звільнений одразу після вступу бригади в бій. До того, як бригада зробила перший постріл, її самовільно залишили 1700 військовослужбовців.
Провадження перебуває на контролі Верховного головнокомандувача, міністра оборони та Головнокомандувача ЗСУ.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)