БЕБ ліквідувало підпільний цех з виробництва кави відомих світових брендів
БЕБ ліквідувало підпільний цех з виробництва кави відомих світових брендів

БЕБ ліквідувало підпільний цех з виробництва кави відомих світових брендів

Бюро економічної безпеки на Київщині припинило діяльність нелегального підпільного цеху з виготовлення кави відомих світових брендів. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей складає майже 20 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба БЕБ, передає Укрінформ.

"Слідством встановлено, що незаконну діяльність організував житель Київщини. Разом зі спільниками він налагодив виробництво підробленої кавової продукції у складських приміщеннях. Надалі фальсифікований товар розповсюджували під виглядом оригінального партіями через мережу інтернет, пункти роздрібної торгівлі та на місцевих ринках. Така діяльність відбувалась без жодних договорів, дозвільних документів та ліцензій на використання популярних торгових марок", - йдеться у повідомленні.

БЕБ ліквідувало підпільний цех з виробництва кави відомих світових брендів - Фото 1

У пресслужбі зазначають, що БЕБ спільно з оперативниками Кіберполіції провело 19 обшуків у Києві та області. В результаті правоохоронці вилучили обладнання для виготовлення, обробки та фасування кавової продукції, поліграфічне обладнання, понад 4,5 тисячі упаковок фальсифікованої кави, майже 140 мішків кавової продукції без маркування. Також вилучено 4 легкових автомобілі та дві вантажівки, близько 70 тис. доларів США готівкою, компʼютерну техніку, мобільні телефони, документацію та чорнові записи тощо.

БЕБ ліквідувало підпільний цех з виробництва кави відомих світових брендів - Фото 2

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 229 Кримінального кодексу України (незаконне використання знака для товарів і послуг, що завдало матеріальної шкоди в особливо великому розмірі). Встановлюється повне коло причетних осіб.

Як повідомлялось, нещодавно БЕБ завершило досудове розслідування та направило до суду обвинувальний акт за фактами розтрати коштів, що були виділені на забезпечення виконання Програми щодо сприяння територіальній обороні міста Дніпра на 2022-2026 роки.

Фото: Бюро економічної безпеки

Источник материала
loader
loader