В Індонезії планують встановити мінімальний вік для використання соціальних мереж
В Індонезії планують встановити мінімальний вік для використання соціальних мереж

В Індонезії планують встановити мінімальний вік для використання соціальних мереж

За словами міністерки зв'язку країни Меутії Хафід, цей крок спрямований на захист дітей.

Індонезія планує видати постанову, яка встановить мінімальний вік для користувачів соціальних мереж. Про це пише Reuters.

За словами міністерки зв'язку країни Меутії Хафід, вона обговорила план захисту дітей з президентом Прабово Субіанто. 

«Президент сказав продовжувати цей план. Він дуже підтримує те, як цей вид захисту дітей буде здійснюватися в нашому цифровому просторі», — сказала вона у відео, опублікованому на ютуб-каналі офісу президента.

Водночас посадовиця не уточнила, яким буде мінімальний вік в Індонезії.

Згідно з опитуванням асоціації інтернет-провайдерів Індонезії, проникнення інтернету в країні з населенням близько 280 мільйонів людей минулого року досягло 79,5%. Дослідження також показало, що 48% дітей до 12 років мали доступ до Інтернету, деякі респонденти цієї вікової групи використовували фейсбук, інстаграм та тікток. 

Нагадаємо, наприкінці листопада законопроєкт про заборону соціальних мереж для осіб віком до 16 років отримав схвалення Сенату Австралії. У законопроєкті не визначено, які платформи будуть заборонені. Ці рішення пізніше ухвалить міністр зв’язку Австралії, який звернеться по пораду до уповноваженого з електронної безпеки — регулятора інтернету, який контролюватиме дотримання правил.

Французький уряд також активізував зусилля, спрямовані на те, щоб утримати підлітків від соціальних мереж до того, як їм виповниться 15 років. Уряд Франції закликав Польщу, яка перебере головування в Раді ЄС у січні, напрацювати рішення з цього приводу на рівні всього об’єднання.

Окрім цього, Швеція має намір запровадити вікові обмеження для користування соціальними мережами за австралійською моделлю. За словами міністра юстиції Гуннара Стреммера, це має запобігти використанню дітей та підлітків бандами для виконання вбивств чи підривів.

Фото: The Guardian

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Теги по теме
Соцсети
Источник материала
loader
loader