Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.
Зазначається, що позов було подано у зв’язку з ймовірним незаконним видобутком корисних копалин і продажем відходів виробництва.
«Початкові звинувачення у незаконному продажу відходів трансформувалися у звинувачення у тому, що FPM незаконно видобуває і продає надра, що, як стверджується, завдало шкоди довкіллю», – заявили в Ferrexpo.
У компанії додали, що FPM відкинув звинувачення на підставі того, що «не було ніякого незаконного видобутку надр». У Ferrexpo зазначили, що український підрозділ компанії вважає звинувачення і позов «безпідставними» і має намір «рішуче захищати» свою позицію у судах.
Також компанія заявила, що порушення судової справи не вплинуло на її діяльність.
Акції Ferrexpo, які котируються на Лондонській фондовій біржі, впали майже на 21% до більш ніж двомісячного мінімуму у 81,9 пенса після новини про позов.
Як повідомляв Укрінформ, у червні минулого року Державне бюро розслідувань завершило досудове розслідування стосовно привласнення майже 400 млн бюджетних гривень посадовцями та службовими особами ПрАТ “Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат”, який підконтрольний підсанкційному мільярдеру Костянтину Жеваго.
Фото: ferrexpo.com