![На Харківщині внаслідок вибуху загинув 10-річний хлопчик](https://thumbor.my.ua/ReHc-iSH23_jlguUktXg59PfQ0A=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F450%2F193416a3860ef5193b172a0c6c3c5443.jpg)
На Харківщині внаслідок вибуху загинув 10-річний хлопчик
У будинку за місцем проживання внаслідок вибуху 10-річний хлопчик отримав не сумісні з життям травми. Про це повідомили в пресслужбі ГУ НП в Харківській області.
Вночі 7 лютого до поліції надійшло повідомлення про те, що загинула дитина. За адресою виїхали працівники слідчо-оперативної групи, спеціалісти вибухотехнічної служби та криміналістичної лабораторії.
Встановлено, що вночі батьки прокинулися від звуку вибуху в кімнаті сина та виявили дитину без ознак життя.
У ході обстеження місця події попередньо встановлено, що здетонував підривач А670 до снарядів.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за п. 2 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України з приміткою «нещасний випадок».
Слідчі встановлюють походження боєприпасу. Триває досудове розслідування.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)