Сухопутні війська: ТЦК щодня оповіщають близько 10 тисяч людей, а конфліктів з ними - лише до п'яти
Сухопутні війська: ТЦК щодня оповіщають близько 10 тисяч людей, а конфліктів з ними - лише до п'яти

Сухопутні війська: ТЦК щодня оповіщають близько 10 тисяч людей, а конфліктів з ними - лише до п'яти

Росія проводить інформаційно-психологічну операцію, щоб зірвати мобілізацію в Україні. Ворогу вдалося певною мірою демонізувати образ ТЦК, створивши «лякалку» для українців.

Таку думку вінтерв’ю Укрінформу висловив головний спеціаліст Управління комунікацій Командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Тарас Дзюба.

«Цю ІПСО умовно можна назвати "інформаційна кампанія "ухилянт". Росіянам вдалося певною мірою демонізувати образ ТЦК, створити "лякалку" для українців. РФ використала оцінку суспільно-політичної ситуації, втому від війни на фоні втрат, які в України справді є. Разом з інформаційною операцією це дало певний ефект», - наголосив Дзюба.

За його словами, управління комунікацій Командування Сухопутних військ ЗСУ провело дослідження про те, як іде спроба зриву мобілізації. «У нас зараз найвищий рівень довіри до ЗСУ і найнижчий - до ТЦК, які теж у складі ЗСУ. Згідно з реальною статистикою, щодня представники територіальних центрів комплектування оповіщають близько 10 тисяч людей. А конфліктних ситуацій за їхньою участю, які можуть представляти інтерес для органів правосуддя, виникає лише від 2 до 5! Де-факто маємо далеко не критичну обстановку. Але ж інформаційне масштабування, що підтримується агресором, робить свою справу», - додав Дзюба.

Аналізуючи дії ворога проти України, військовий зазначив: «Розбираючись із джерелами інформаційних вкидів, зокрема провокативних відео по ТЦК, ми з’ясували, що 75% усіх каналів мережі мають російську та білоруську прописку. Найбільш дієвими інструментами в руках країни-агресора щодо публічного розхитування теми мобілізаціїв Україні стали Телеграм-канали та сервіси ТікТок».

Як зауважив Дзюба, росіяни активно підтримують, в тому числі й фінансово, замовлення і поширення вигідної їм інформації, маніпулюють фактами, спотворюючи реальний стан речей. «Як відповідати? Українці мають бути усвідомленими. Якщо ми самі не будемо розколювати наше суспільство - нічого у ворога не вийде», - підкреслив головний спеціаліст Управління комунікацій Командування Сухопутних військ ЗСУ.

Раніше керівник Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки й оборони Андрій Коваленко повідомив, що підриви територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, а також напади на військових здійснюються під кураторством російських спецслужб (структури ГРУ та ФСБ Росії). Паралельно із цим посилюється медійна кампанія, яка триває із 2022 року.

Теги по теме
война Вооруженные силы Украины
Источник материала
loader