!["Пожирачі" електроенергії: 3 прилади, які не слід залишати в режимі очікування](https://thumbor.my.ua/r5JIb5a4BHMr12n7y-ogJYlUzPo=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Ffd4ae3a328c5f453c8b8c1a488a56466.jpg)
"Пожирачі" електроенергії: 3 прилади, які не слід залишати в режимі очікування
Відтак, експерти назвали 3 побутових прилади, які варто завжди вимикати з розетки. Про це пише 24 Канал з посиланням на Express.
Чому слід вимикати прилади в режимі очікування
Прилади в режимі очікування здаються вимкненими, однак насправді вони продовжують споживати електроенергію. Звісно, техніка "тягне" менше, однак це вплине на рахунки за електроенергію у майбутньому.
Фахівці наголошують, що прилади, які не використовуються, варто завжди вимикати з розеток. Вимикаючи їх повністю, ви не тільки зменшите рахунки за світло, а й зробите внесок у збереження довкілля.
Нині експерти виділяють трьох "пожирачів" електроенергії, які непомітно б'ють по рахунках.
Супутникові тюнери / ресивери
Часто бувають випадки, коли телевізор вимкнули, а тюнер залишили увімкненим. Вважається, що у такому режимі очікування техніка не споживає електроенергію, однак ви помиляєтесь. Ресивер продовжує споживати електроенергію,
Комп'ютери та ноутбуки
Комп'ютери та ноутбуки в режимі очікування продовжують споживати електроенергію, що також впливає на рахунки за електроенергію. Повністю вимкнені з розетки ПК чи ноутбук – найкраще рішення для збереження електроенергії.
Ігрові приставки
Сучасні ігрові консолі часто мають параметри очікування з низьким енергоспоживанням. Втім, навіть у такому режимі вони продовжують споживати електроенергію без потреби, що збільшує витрати на електроенергію. Простий спосіб заощадити – вимкнути приставку з розетки, якщо вона не використовується.
![loader](/files/images/preloader.gif)