![Cибіга обговорив із президентом СКУ підтримку українських громад у світі](https://thumbor.my.ua/zEa1u3blIuWs8RKthukLdveyYAQ=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fd850a464421efc487267d5bf03b19dd5.png)
Cибіга обговорив із президентом СКУ підтримку українських громад у світі
Про це повідомив глава української дипломатії в соцмережі X, передає Укрінформ.
«Ми скоординували зусилля для збереження української ідентичності, захисту прав наших громадян та сприяння єдності. Продовжуємо спільну роботу для зміцнення України та наближення справедливого миру», – написав Сибіга.
Зустріч відбулася на полях Мюнхенської безпекової конференції.
Павло Ґрод також зустрівся з Владикою Богданом Дзюрахом, Апостольським екзархом у Німеччині та країнах Скандинавії. «Обговорили ключові потреби українців у Німеччині та стратегію на майбутній розвиток наших церков, нашої політичної діяльності та громадського життя українського у Німеччині», - прокоментував Ґрод.
Як повідомляв Укрінформ, Мюнхенська безпекова конференція проходить 14-16 лютого. На її полях очікуються зустрічі української делегації на чолі з Володимиром Зеленським з представниками нової адміністрації США.
Також до конференції долучилася делегація Світового конгресу українців (СКУ) на чолі з його президентом Павлом Ґродом.
Протягом останніх шести десятиліть Мюнхенська безпекова конференція є головним світовим форумом для обговорення політики безпеки.
Фото: Andrii Sybiha/X
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)