Глава ДСНС розповів, скільки медичних розрахунків працюють у системі рятувальної служби
Глава ДСНС розповів, скільки медичних розрахунків працюють у системі рятувальної служби

Глава ДСНС розповів, скільки медичних розрахунків працюють у системі рятувальної служби

Наразі у системі Державної служби України з надзвичайних ситуацій загалом працює 113 медичних розрахунків, з яких 53 – для медсупроводу робіт із гуманітарного розмінування.

Про це в інтерв’юУкрінформу заявив голова ДСНС Андрій Даник.

«На сьогодні в системі ДСНС працює 113 медичних розрахунків: 53 – для медичного супроводу робіт із гуманітарного розмінування; 24 – для медичного супроводу аварійно-рятувальних робіт; 36 – у закладах охорони здоров’я рятувальної служби», - сказав він.

Очільник рятувальної служби пояснив, що ці медрозрахунки надають допомогу як співробітникам Державної служби України з надзвичайних ситуацій, так і співробітникам інших структур Сил безпеки і оборони, а також цивільному населенню. За його словами, вони ефективно працюють і врятували вже багато громадян.

«Якщо говорити, наприклад, про лінію бойового зіткнення, то там наші медики присутні у кожному пожежному підрозділі або біля кожного підрозділу розмінування», - зазначив Даник.

Він поінформував, що протягом 2024 року було здійснено 232 ротації медичних розрахунків, під час яких було надано медичну допомогу особовому складу в 5264 випадках.

«Вони надали меддопомогу 1187 цивільним особам і транспортували / госпіталізували до медичних закладів 26 людей», - заявив керівник ДСНС.

Відповідаючи на питання, Даник сказав, що у всіх підрозділах рятувальної служби ці медрозрахунки вводити не потрібно. «Ми маємо в країні потужну систему невідкладної медичної допомоги, і вона дуже ефективно працює», - вважає він.

Як повідомлялося, 20 березня 2023 року тодішній очільник ДСНС Сергій Крук поінформував, що у ДСНС почали вводити медичні розрахунки у пожежних частинах.

Теги по теме
ГСЧС
Источник материала
Упоминаемые персоны
loader
loader