Говорити про миротворців до завершення переговорів некоректно - Шольц
Говорити про миротворців до завершення переговорів некоректно - Шольц

Говорити про миротворців до завершення переговорів некоректно - Шольц

Канцлер ФРН Олаф Шольц вважає абсолютно передчасними дебатами щодо планів Німеччини стосовно майбутнього миротворчого контингенту в Україні.

Про це він заявив після завершення надзвичайної зустрічі лідерів низки європейських країн у Парижі 17 лютого, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

«Це абсолютно передчасно і невчасно для цієї дискусії зараз. Мене насправді трохи дратують ці дебати, я хочу це сказати відверто. Тут, через голови України говорять про можливі варіанти результатів мирних переговорів, які ще не відбулися і на які Україна не сказала «так» і не була за столом... Це вкрай некоректно, говорити про це... Ми навіть не знаємо, яким буде результат», - заявив Шольц.

Як повідомлялось, лідери кількох країн ЄС і Великої Британії, керівники НАТО та ЄС зібралися у понеділок у Парижі на запрошення президента Франції.

Теги по теме
Германия
Источник материала
loader
loader