Зеленський: Припинення вогню – не успіх
Зеленський: Припинення вогню – не успіх

Зеленський: Припинення вогню – не успіх


Україна юридично не відмовиться від своїх територій і “не підпише будь-що, лише щоб нам аплодували”, запевнив президент.

Американська сторона наразі хоче догодити Володимиру Путіну, щоб швидко досягти успіху, але припинення вогню в Україні – не успіх. Про це сказав президент Володимир Зеленський в інтерв’ю німецькому телеканалу у вівторок, 18 лютого.

“Проблема в тому, що США сьогодні говорять речі, які дуже подобаються Путіну. Я думаю, що в цьому вся суть, тому що вони хочуть йому догодити, знаєте для чого? Зустрітися віч-на-віч і швидко досягти успіху. Але те, що вони хочуть, це просто припинення вогню, це не успіх”, – сказав Зеленський.

Він вчергове наголосив, що Україна юридично не відмовиться від своїх територій і “не підпише будь-що, лише щоб нам аплодували”.

Водоночас еленськйи визнав, що “перемоги України без підтримки США точно не буде”.

Нагадаємо, сьогодні в Саудівській Аравії в місті Ер-Ріяд відбулися перші прямі переговори делегацій США і Росії щодо завершення війни в Україні. Вони тривали майже п’ять годин.

Після цього російська сторона і Держдеп США поділилися своїми враженнями від переговорів.



Теги по теме
Украина
Источник материала
loader
loader