![Жінка втратила 83 тисячі гривень через фейкову “роботу” в інтернеті](https://thumbor.my.ua/Jz1g4lMGBke5x9ojItmYeqCuEYw=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F434%2Fbe21a2065234aad2727d527527d187a3.jpg)
Жінка втратила 83 тисячі гривень через фейкову “роботу” в інтернеті
Мешканка Коломийщини втратила майже 83 тисячі гривень через фейкову “роботу” в інтернеті. За даним фактом працівники поліції розпочали кримінальне провадження.
Заявниця розповіла поліцейським, що в одному із телеграм-каналів вона знайшла оголошення про можливість заробітку. Написавши автору оголошення, жінка дізналася умови «роботи»: потрібно було на відповідному сайті купувати за власні кошти товар. А на спеціально створений шахраями електронний гаманець, витрачені гроші мали повертатись, ще й разом з відсотками. Такі умови жінку влаштували. Як наслідок потерпіла переказала на різні банківські рахунки маже 83 тисячі гривень. Коли жінка захотіла вивести гроші з заробітком, то зрозуміла, що її ошукали. Роботодавець вимкнув телефон та видалив переписку.
Слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-розшукові заходи.
Правоохоронці наголошують, щоб не стати жертвою аферистів, слід пам’ятати, що шахрайство з працевлаштуванням зазвичай розпочинається з пропозиції отримання великої заробітної плати. При цьому не потрібні ні освіта, ні досвід роботи. Натомість пропонується робота вдома. Все закінчується тим, що немає ні грошей, ні роботи.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)