Для відстеження психологічного стану військових розробили платформу «Призма»
Для відстеження психологічного стану військових розробили платформу «Призма»

Для відстеження психологічного стану військових розробили платформу «Призма»

Пілотування «Призми» проходило в понад 40 підрозділах різних родів військ, до нього долучили близько 200 психологів та 16 тисяч військовослужбовців.

Команда «Центру масштабування технологічних рішень» розробив платформу для автоматизації збору, аналізу та моніторингу психологічного стану військовослужбовців «Призма». Про це йдеться на фейсбук-сторінці ЦМТР.

«Моніторинг психологічного стану військовослужбовців є критично важливим для забезпечення боєздатності, збереження здоров’я та запобігання негативним наслідкам, таким як посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) та інші психологічні травми», — зазначили у «Центрі масштабування технологічних рішень».

Ключовими задачами платформи є централізований і автоматизований збір психологічних показників, підготовка зведеної аналітики та попередніх висновків, запобігання небажаних станів військовослужбовців, контроль якості психологічного супроводу. Також до її складу входить окремий навчально-комунікаційний модуль.

Функціонал платформи включає:

  • універсальний конструктор опитувань з можливістю планування опитувань особового складу;
  • вебзастосунок респондента;
  • психологічний профіль військовослужбовця;
  • віддалене тестування особового складу з можливістю проведення анонімних опитувань.

Для відстеження психологічного стану військових розробили платформу «Призма» - Фото 1

Пілотне застосування платформи «Призма»: 16 тисяч військовослужбовців пройшли опитування

Розробники повідомили, що пілотне застосування «Призми» проходило в понад 40 підрозділах різних родів військ, до нього долучили близько 200 психологів, з 16 тисячами респондентів провели понад 25 тисяч опитувань.

Для відстеження психологічного стану військових розробили платформу «Призма» - Фото 2

Відгуки про пілотне застосування платформи «Призма»

У подальшому робробку адаптують як компонент автоматизації процесів психологічної підтримки у складі інформаційно-комп’ютерної системи «Імпульс».

«Центр масштабування технологічних рішень» став відомий широкому загалу завдяки розробці таких програмних продуктів та цифрових рішень для потреб українських військових як «Армія+», «Імпульс», «Форма 100», «Залізний полігон».

Фото: Платформа моніторингу психологічного стану військовослужбовців «Призма» / «Центр масштабування технологічних рішень» у фейсбуці

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Теги по теме
Здоровье
Источник материала
loader
loader