У Львові передали військовим 35 автомобілів, на які задонатили 49 тисяч людей
У Львові передали військовим 35 автомобілів, на які задонатили 49 тисяч людей

У Львові передали військовим 35 автомобілів, на які задонатили 49 тисяч людей

У центрі Львова відбулася масштабна передача військовим автомобілів, на які у межах проєкту "ГеройCar" близько 49 тисяч людей задонатили ₴10 мільйонів.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Укрінформ.

У Львові передали військовим 35 автомобілів, на які задонатили 49 тисяч людей - Фото 1 Сили оборони України отримали 35 автомобілів від проєкту ГеройCar / Фото: Анастасія Смольєнко, Укрінформ

"Сьогодні у центрі Львова відбулася масштабна передача автомобілів для Збройних сил України - проєкт "ГеройCar" Благодійного фонду Руслана Шостака передав захисникам 35 автомобілів. Їх передали військовим на Курський, Запорізький, Херсонський, Харківський та Донецький напрямки", - йдеться у повідомленні.

У міськраді зазначають, що необхідну суму - понад 10 млн грн - зібрали за тиждень. У зборі взяли участь понад 49 тисяч людей.

Повідомляється, що у Львові діє загальноміська програма підтримки Збройних сил, відповідно до якої на запити військових бригад і частин місто купує те, що вкрай потрібне на передовій, або дає на це субвенції. У 2024 році з міського бюджету на це виділено 1,1 млрд грн. На 2025 рік у міському бюджеті уже передбачили 1 млрд грн на закупівлю техніки та обладнання для ЗСУ.

"ГеройCar" – благодійний проєкт, метою якого є забезпечити ЗСУ надійним і витривалим транспортом. Проєкт напряму працює з командуванням ЗСУ та з офіційними заявками від військових. З 2022 року "ГеройCar" передав Силам оборони України понад 570 автомобілів та іншої техніки.

Як повідомлялося, литовські волонтерипривезли на Львівщину понад 40 позашляховиків для підрозділів Сил оборони України.

Источник материала
loader