/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F797a4873140be6b3dbd3d1e03c4afb68.jpg)
На адмінкордоні з Кримом окупанти посилили перевірки - повідомляють про масові затримання жінок
Про це у Телеграмі повідомив рух спротиву "Жовта стрічка", передає Укрінформ.
"Активісти руху "Жовта стрічка" повідомляють про масові затримання жінок, які їхали з окупованої Херсонщини до Криму (за ліками чи іншими товарами, недоступними на ТОТ Херсонщини)", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що жінок ретельно перевіряють, звинувачуючи у "шпигунстві" та зв’язках з українськими військовими. Підставою для затримання слугує, зокрема, наявність на телефоні Instagram, Facebook, Signal — все це знаходиться під блокуванням відповідно до законодавства РФ.
Як повідомляв Укрінформ, у тимчасово окупованому Криму росіяни посилили перевірки населення після вдалих ударів по інфраструктурі ворога. Зокрема окупантів цікавить зміст інформації в телефонах людей.

