Проросійську інтернет-агітаторку засуджено на Хмельниччині
Проросійську інтернет-агітаторку засуджено на Хмельниччині

Проросійську інтернет-агітаторку засуджено на Хмельниччині

У своїй соцмережі громадянка росії, яка мешкає в Хмельницькому, підтримувала й вихваляла дії президента країни-агресора та солдат армії рф. ЇЇ засуджено до 5 років ув’язнення.

Про вирок “шанувальниці кремля” повідомили у прокуратурі Хмельниччини.

Жінка є уродженкою Славутського району, має громадянство рф та з 2011 року проживала у Хмельницькому.

Від початку повномасштабного вторгнення вона розміщувала у забороненій соціальній мережі «Однокласники» повідомлення на підтримку дій президента країни-агресора та солдат армії рф. Також через дописи активно захоплювалася діями росіян стосовно України.

У суді жінка своєї вини не визнала та у вчиненні злочину не розкаялась.

Суд визнав місцеву мешканку винною у виправдовуванні збройної агресії рф проти України, вчиненому повторно та з використанням ЗМІ (ч. 3 ст. 436-2 КК України). Їй призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна, крім житла”, – розповіли про вирок правоохоронці.

Він, до слова, ще може бути оскаржений в апеляції.

Источник материала
loader
loader