/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Fffa7ed6317f04884a294045aee97f2ec.jpg)
У UNITED24 розповіли про чоловіка з донькою, які загинули у Києві від атаки дрона
Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на UNITED24.
Росія зламала життя ще однієї української родини
Маленьку 5-річну Ніколь та її батька Олександра вбив ворожий дрон просто в їхньому будинку. Матір дівчинки вижила, її з травмами доставили до лікарні.
Родина переїхала до Києва із Запорізької області. До їхнього дому в Оріхові наближаються бойові дії, адже місто знаходиться всього за 15 кілометрів від лінії фронту. Родина знайшла прихисток у Києві, мала тут житло та проживала своє життя. Ніколь ходила до садочка і лише в четвер, 20 березня, виступала на святі з іншими дітками.
Однак Росія безжально та цинічно запустила "Шахед" по мирному місту та по будинках, де вночі спали люди. Життя Ніколь та її батька обірвалося в одну мить.
Сьогодні вночі вона та її батько були вбиті у власному будинку, коли Росія запустила безпілотники на Київ. Її матір госпіталізували,
– написали в UNITED24.
23 березня російські війська здійснили масштабну атаку безпілотників на столицю та область, внаслідок чого загинули три людини, а щонайменше десять дістали поранення. Уламки "Шахедів" пошкодили житлові та нежитлові будівлі в різних районах Києва, в місті сталися кілька пожеж.

