На Тернопільщині попрощалися з військовим і поетом Любомиром Сарабуном
Тернопільський поет, музикант і військовослужбовець Любомир Сарабун помер 26 березня. Чин похорону мав відбутися сьогодні, 30 березня, у селі Жовнівка, що на Тернопільщині. Про це напередодні повідомив його брат Назарій Сарабун на своїй сторінці у фейсбуці.
«Воїн, поет, друг, брат, син. Людина, яка боролася за себе і за свою країну. Пройшов піхотні бої за Терни, Невське. Не кричав про це в соцмережах, просто був вірним сином своєї країни. Понад усе любив свою країну, пропускав все через своє чутливе серце, виражав все у віршах. Нам тебе не вистачатиме, брате», — написав про Любомира його брат Назарій.
Другого квітня Любомирові Сарабуну мав виповнитися 31 рік. Волонтерський проєкт про вбитих Росією людей літератури «Недописані» повідомив, що гаслом поета була фраза «Куля ранить тіло, а слово — душу».
Любомир Сарабун народився 2 квітня 1994 року в селі Жовнівка. Навчався в місцевій початковій школі, пізніше у Потуторському ліцеї. У 2009 році вступив у Тернопільське вище професійне училище №10, де навчався за спеціальністю «Кухар». Після закінчення училища жив та працював за фахом у Тернополі.
У грудні 2022 року Любомир Сарабун добровольцем пішов на захист Батьківщини. Був солдатом першої роти резерву рядового складу військової частини А7019. Також воював у складі 67 ОМБр ДУК у гарячих точках на сході України. Як повідомляє Бережанська міська рада, Любомир захворів внаслідок війни — хвороба розвивалась, а організм не витримав наслідків недуги.
«Любомир Сарабун — воїн і поет, який не лише захищав Україну зі зброєю в руках, а й передавав свої думки, біль і надію у поетичних рядках. Його вірші – це відображення його внутрішнього світу, сповненого любові до Батьківщини, відданості побратимам і глибоких переживань. Він був справжнім — мужнім на полі бою, чутливим у слові та відданим у дружбі», — йдеться у дописі міськради.
Фото: Назар Сарабун у фейсбуці
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.

