«Вільне радіо» запустило спільноту читачів
«Вільне радіо» запустило спільноту читачів

«Вільне радіо» запустило спільноту читачів

Видання закликає обʼєднатися людей, які усвідомлюють відповідальність за те, що відбувається в їхній громаді, місті та регіоні, і думають про майбутнє української Донеччини.

«Вільному радіо» з Донеччини виповнилося 7 років. У цей день редакція запустила спільноту читачів, повідомили на сайті видання.

«Спільнота "Вільного радіо" — це не лише про підтримку медіа, це в першу чергу внесок у розвиток регіону, до якого ми прагнемо разом. Ми кличемо обʼєднатися з нами людей, які усвідомлюють свою відповідальність за те, що відбувається в їхній громаді, місті та регіоні, і думають про майбутнє української Донеччини. Ми віримо, що разом зможемо зробити більше: десь поширенням матеріалу, десь підписами під петицією, десь колективним зверненням до влади чи позовом до суду», — йдеться в повідомленні.

На сайті можна скористатися можливістю разової підтримки, а також стати постійним учасником спільноти та допомагати виданню регулярним внеском

Після проведення платежу потрібно заповнити форму зворотного зв’язку та отримати запрошення в закритий чат разом з командою «Вільного радіо». Щомісячна підтримка медіа також передбачає можливість пропонувати теми, обговорювати матеріали разом з командою та іншими читачами та долучатись до відкритого планування з редакцією раз на квартал. 

«Ми не розділяємо учасників спільноти за сумами щомісячних внесків. Всі отримують однаковий доступ до обміну ідеями та всіх можливостей, які ми плануватимемо в майбутньому. Ми розуміємо, що фінансові можливості у всіх різні, і цінуємо прагнення знайти можливість у своєму бюджеті виділити також такі витрати. Ми цінуємо кожен внесок як знак солідарності з нашою командою з українського Бахмута, а також як крок з нами в одному напрямку — до спільного майбутнього мирної української Донеччини, де ми всі прагнемо побувати», — додала команда.

Місією видання є забезпечення прозорості та відкритості у процесах відновлення та розвитку області. Команда розповідає про те, на що йдуть гроші платників податків Донеччини, висвітлює роботу місцевої влади, пише про війну і відновлення, життя на окупованих та прифронтових територіях, проблеми екології, досліджує історію регіону і краєзнавство, розповідає про досягнення і труднощі вимушених переселенців та біженців.

Читайте також:

  • Анна Сердюк, «Вільне радіо» з Бахмута: Наші читачі — це наші сусіди, і хто як не ми маємо їм допомагати
  • Різниця між «Вільним радіо» й іноземними ЗМІ в тому, що для нас головне — документування, а не постановка, — Шибіко

Фото: «Вільне радіо»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги по теме
Донецкая область
Источник материала
loader
loader