Ще один ексгравець «Челсі» розповів, як Шевченко побив одноклубника
Колишній півзахисник «Челсі» Джон Обі Мікел пригадав про бійку за участі Андрія Шевченка. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на подкаст High Performance Podcast.
«Я пам’ятаю бійку за участю Таля Бен-Хаїма й Андрія Шевченка. Здається, Бен-Хаїм був нокаутований по-справжньому. Шевченко був із тих, хто ніколи не говорив. Від нього не було чути жодного слова. А це просто показує його бойовий дух», – сказав Обі Мікел.
Брідж зазначив, що сутичка між Шевченком і Бен Хаїмом була найкращою бійкою, яку він колись бачив.
«Найкраща бійка, яку я бачив, була між Шевченком і Талєм Бен Хаїмом. Таль любив жорстко грати. Здається, між ними вже було кілька сутичок, і, здається, Шева його попереджав. Але ви ж знаєте, який Таль. Після чергової провокації вони опинились обличчям до обличчя. І комбінація, яку провів Шева була неймовірна. Це було щось на кшталт джеб, крос, хук, крос. Бах, бах, бах, бах! Гра завершилася. Він нокаутував його, друже. Талю довелося проковтнути гордість», – розповів Брідж у подкасті The Dressing Room.
Вейн також зазначив, що після тої сутички ізраїльський захисник більше не наближався до Шевченка
Наразі легендарний ексфутболіст обіймає посаду голови Української асоціації футболу.
Як повідомлялося, півзахисник лондонського «Арсеналу» Деклан Райс став автором історичного досягнення у першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2024/2025 проти мадридського «Реала».
Зустріч, що відбулася в Лондоні, завершилася впевненою перемогою господарів – 3:0.
Згідно з інформацією Opta Sport, Райс став першим гравцем, якому вдалося забити два м'ячі прямими ударами зі штрафних в одному матчі плей-офф Ліги чемпіонів.
До англійського хавбека подібне вдавалося зробити лише чотирьом футболістам – Рівалдо, Кріштіану Роналду, Неймару та Хакіму Зієшу. Однак, вони змогли забити два голи зі штрафних на стадії групового етапу.

