/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F459%2F298314d096c1865edb980ceb108b6f39.jpg)
ДТЕК продемонстрував зруйнований росіянами трансформатор в Одеській області
До Дня визволення Одеси від загарбників енергетики ДТЕК встановили пошкоджений ворогом силовий трансформатор на Куликовому полі.
Про це йдеться в повідомленні ДТЕК.
Зазначається, що пошкоджений силовий трансформатор вагою 35 тонн майже 30 років працював на одній із підстанцій ДТЕК на Одещині та забезпечував електропостачання для понад 10 тисяч клієнтів.
В березні після нічної ворожої атаки він палав до самого ранку, і після таких ушкоджень відновити його було неможливо.
Із пошкодженої підстанції трансформатор перевезли на Куликове поле в Одесі, щоб продемонструвати, які наслідки кожної атаки росіян на цивільну інфраструктуру, з якими доводиться боротися енергетикам.
«В цей день ми вшановуємо всіх героїв, які боронили нашу землю в минулому сторіччі і боронять її сьогодні.
Виставка зруйнованої техніки – це яскраве нагадування про те, що ворог завжди прагне одного – знищити нас.
Однак, наша відповідь теж незмінна – супротив, згуртованість та стійкість.
Я вдячним військовим, ДСНС, енергетикам, медикам та кожному мешканцю Одещини, хто робить свій внесок у перемогу», – сказав голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

