Philanthropy in Ukraine запустила платформу мапування українських неприбуткових організацій
Philanthropy in Ukraine запустила платформу мапування українських неприбуткових організацій

Philanthropy in Ukraine запустила платформу мапування українських неприбуткових організацій

Платформа PhilinUA об'єднує організації та підтверджує їхню надійність через незалежну оцінку.

Philanthropy in Ukraine запустила платформу мапування українських неприбуткових організацій (НУО). Про це повідомила пресслужба Philanthropy in Ukraine.

«Ми віримо в силу локальних рішень — українські організації можуть реалізовувати проєкти найефективніше, бо знають контекст і потреби зсередини. Верифікація на платформі допомагає НУО стати видимими для донорів, готовими до комплексних перевірок та ефективніше будувати партнерства й шукати фінансування», — йдеться в релізі.

НУО отримають аудит діяльності за міжнародними стандартами, статус верифікованої організації (при досягненні рівня 2+), рекомендації для інституційного зміцнення, видимість у каталозі для потенційних донорів, доступ до Knowledge Hub з навчальними матеріалами та тренінгами, а також нетворкінг з іншими перевіреними організаціями.

Щоб долучитися до платформи PhilinUA, потрібно зареєструватись та заповнити базовий профіль, подати документи та відповіді через зручний інтерфейс платформи та пройти оцінку від незалежних експертів. Після отримання рівня верифікації організації потраплять до публічного каталогу.

Платформа відкрита для реєстрації громадських організацій, благодійних фондів та інших неприбуткових ініціатив, зареєстрованих в Україні.

Наразі 60 українських організацій подали заявки на верифікацію.

  • Читайте також: Дослідження впливу припинення фінансування USAID на українські ОГС: 75% опитаних активно шукають альтернативні ресурси

Фото: Philanthropy in Ukraine

Читайте також
Не лише пандуси. Що таке інклюзивні простори та чому створювати їх легше громадами
Громадська організація Fight For Right провела першу Школу для союзників і союзниць деінституціоналізації
Норвезько-шведський фонд «Аскольд і Дір» підтримає громадські організації України для сталого відновлення та демократичних реформ
Дослідження впливу припинення фінансування USAID на українські ОГС: 75% опитаних активно шукають альтернативні ресурси
В Україні запускають освітній курс для підвищення спроможності громадських організацій
Команда «Детектора медіа» не лише бореться за якість української журналістики, але й розповідає про суспільно важливі процеси в Україні. Наші журналісти пишуть про досягнення та проблеми громадського сектору й показують, як активісти впливають на реформи.

Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.
Долучитись
Источник материала
loader
loader