Прибуткове Поле: техніка BEDNAR доводить ефективність на практиці
Прибуткове Поле: техніка BEDNAR доводить ефективність на практиці

Прибуткове Поле: техніка BEDNAR доводить ефективність на практиці

Прибуткове Поле: техніка BEDNAR доводить ефективність на практиці

В Україні створено проєкт «Прибуткове Поле», який може дати відповідь на запитання, які технології справді ефективні та прибуткові.

Про це повідомляють у компанії BEDNAR, яка стала технічним партнером проєкту. 

«Ми прагнемо, щоб український аграрій ухвалював рішення не наосліп, а на основі чітких аргументів. Ми тестуємо різні системи обробітку ґрунту, живлення, посіву та управління полем, впроваджуємо точне землеробство, щоб показати, які підходи справді дають економічний результат. Ми досліджуємо економічну ефективність рішень — від аналізу ґрунту до технологій, які дійсно сприяють накопиченню та збереженню вологи, вуглецю та покращенню здоров’я ґрунту. Усе це для того, щоб українські аграрні господарства могли заробляти більше», — пояснює CEO Agrilab Ярослав Бойко.

Зазначається, що проєкт «Прибуткове Поле» проходить відразу на п’яти локаціях у різних регіонах України, які мають різні ґрунтово-кліматичні умови, — Київська, Полтавська, Кіровоградська, Одеська та Вінницька області.

«Одна з головних цілей проєкту — дослідити та продемонструвати ефективність і прибутковість класичних і ресурсоощадних технологій. Ми тестуємо No-till, Mini-till, Strip-till, Verti-till та класичні методи обробітку. Тестуються також різні системи удобрення, способи посіву та комбінації макро- і мікроелементів, щоб знайти оптимальні та ефективні рішення для кожної культури», — зазначили в компанії. 

Для оцінки ефективності агротехнології генеральним технічним партнером проєкту «Прибуткове Поле» стала компанія BEDNAR.

«У межах даного проєкту ми плануємо не просто візуально показати якість виконаних робіт нашою технікою, хоча це теж, безумовно, цікаво, а перш за все показати економічну ефективність тих рішень, які ми пропонуємо українським аграріям. У проєкті, як мінімум, у весняній його складовій, акцент перш за все буде зроблено на посівній техніці», — розповів керівник напрямку маркетингу BEDNAR в Україні  Максим Чикунов, зазначивши, що будуть представлені й інші цікаві технічні рішення для різних технологій.

Минулого тижня на локації в Київській області відбулися перші польові роботи, під час яких випробували коток-подрібнювач DURACUT TE 12400 — агрегат із шириною захвату 12,5 м, який дозволяє швидко та ефективно обробляти великі площі, скорочуючи час роботи та витрати на пальне. Завдяки п’яти незалежним секціям він ідеально копіює рельєф поля, що забезпечує рівномірність обробітку ґрунту. Ножі з високоміцної сталі Hardox чудово справляються з подрібненням навіть жорстких рослинних решток, таких як стебла кукурудзи чи соняшнику. При цьому робочі ножі мають спеціальну V-подібну форму, що підвищує якість подрібнення решток. Це не лише сприяє швидкому розкладанню органіки, а й підвищує родючість ґрунту.

Як зазначає Максим Чикунов, DURACUT TE 12400 можна використовувати за різних ресурсоощадних технологій. Цей агрегат чудово справляється з подрібненням рослинних решток, що покращує розкладання органіки та підготовку ґрунту до посіву.

Водночас роторний подрібнювач MULCHER MZ доступний у варіантах із робочою шириною 4,5 та 5,8 м, що дозволяє обробляти великі площі за короткий час. Агрегат оснащений двома парами ножів на кожному роторі: одна пара прямих, друга — вигнута, що забезпечує якісне різання та подрібнення рослинних решток за один прохід. Крім цього, дані мульчувачі мають контрлеза, як підвищують якість подрібнення. Для рівномірного розподілення подрібненого матеріалу по поверхні поля без рядків та валків MULCHER оснащені спеціальними захисними дефлекторами. Завдяки центральній крокуючій осі подрібнювач чудово копіює рельєф, забезпечуючи рівномірну робочу висоту навіть на складних ділянках.

Источник материала
loader
loader