Європейським посадовцям видають одноразові телефони для поїздок до США, побоюючись шпигунства — FT
Європейським посадовцям видають одноразові телефони для поїздок до США, побоюючись шпигунства — FT

Європейським посадовцям видають одноразові телефони для поїздок до США, побоюючись шпигунства — FT

Працівникам Європейської комісії видають одноразові телефони та базові ноутбуки для візитів до США. Раніше такі заходи застосовували тільки для поїздок до Китаю та України.

Про це пише Financial Times, посилаючись на чотирьох неназваних людей, знайомих із ситуацією.

Нові вказівки отримали посадовці Єврокомісії, які наступного тижня їдуть до США на зустріч Міжнародного валютного фонду та Світового банку, — єврокомісар з питань економіки Валдіс Домбровскіс, керівниця департаменту фінансових послуг Марія Луїс Альбукерке та єврокомісар з міжнародного партнерства Йозеф Сікела.

Ці інструкції є такими самими, як і для тих, хто збирається до України та Китаю, куди заборонено брати обладнання через ризики російського або китайського стеження.

Серед нових порад також рекомендація вимикати телефони на кордоні зі США й класти їх до спеціальних захисних чохлів, які захищають пристрої від можливого стеження.

«Вони занепокоєні тим, що США можуть отримати доступ до систем Комісії», — сказав один із посадовців.

У самій Єврокомісії підтвердили, що нещодавно оновили рекомендації з безпеки, але не надали подробиць.

Источник материала
loader
loader