Є одна велика проблема: як росіянам вдалося збільшити виробництво дронів
Є одна велика проблема: як росіянам вдалося збільшити виробництво дронів

Є одна велика проблема: як росіянам вдалося збільшити виробництво дронів

Щодо дронів та певних боєприпасів ворог, на жаль, має успіхи. Це 24 Каналу зауважив військовий оглядач з Ізраїлю Давид Шарп.

Високі показники виробництва БпЛА

Давид Шарп зазначив, що росіяни масштабно застосовують дрони-приманки або хибні цілі. Це не нова ідея. Попри те, що дрони-приманки теж повинні далеко долетіти, це вимагає певних технічних показників. Вони дешевші та легкі у виробництві.

Якби вони не були дешевші, то не було б сенсу у них. Варто було б використовувати суто бойові дрони. Це одна зі значних проблем. Я не володію внутрішньою інформацією щодо того, як українцям вдається їх розпізнавати та нейтралізувати. Є випадки, коли засоби радіоелектронної боротьби їх нейтралізовують,
– сказав він.

Росіяни намагаються досягнути певних результатів. Інструментом є виснаження, зокрема, і засобів ППО. Загарбники зробили ставку на дрони-камікадзе, дрони-розвідники, ударні безпілотники у районі лінії фронту.

Коли відбулась закупівля ракет, "Шахедів", у Росії почалися розмови про створення ліцензійного виробництва, потім – локалізованого власного. На жаль, їм вдалося вийти на високі показники виробництва дронів. Також у них є допомога від Ірану, готова продукція.

"На відміну від інших напрямків, де справлятися із виробництвом броньованої техніки, виробництвом у необхідних масштабах, ремонтом, модернізацією не вдається. На жаль, у випадку з дронами та певними іншими боєприпасами успіхи помітні", – додав військовий оглядач.

До слова, командир екіпажу БпЛА "Кара небесна" 4-ї бригади "Рубіж" НГУ Андрій Отченаш порівняв використання дронів на фронті. Він розповів, що загарбники мають більше БпЛА, однак українські пілоти значно професійніші. Тому результативність наших безпілотників краща.

Теги по теме
Россия Оружие Украина – Россия
Источник материала
loader
loader