/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fa6648b98d45979e24fc4c3852ce3b432.jpg)
За тиждень вже другий курсант покінчив із собою
Виявлено тіло 19-річного курсанта. Це вже друга смерть вихованця прикордонної академії з Хмельницького за тиждень.
На Буковині знайшли тіло курсанта з ознаками вогнепального поранення, який навчався в Національній академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Про це повідомила речниця Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону Юлія Шевченко, Суспільне в суботу, 19 квітня.
За її словами, за попередніми даними, сьогодні близько 18:20 години, 19-річний курсант військового вишу з Хмельниччини, який ніс службу на ділянці відповідальності Чернівецького прикордонного загону, вистрелив собі у голову із ввіреної йому зброї.
Наразі на місці події працює слідчо-оперативна група разом із криміналістами, проводиться огляд місця події. Після завершення першочергових заходів вирішуватиметься питання про реєстрацію кримінального провадження.
Нагадаємо, 17 квітня у Хмельницкому знайшли тіло 20-річного курсанта Національної академії ДПСУ імені Богдана Хмельницького з ознаками вогнепального поранення.
Як стало відомо, курсант вистрелив собі у голову з автомата, який він одержав, щоб відбувати службу в добовому наряді.

