/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Ffa50a60831c92ecd1b4cfb0e6c6a0121.jpg)
Українців попередили про зміни в передачі показників за світло: що треба знати
Що зміниться в передачі показників
Зокрема, більше не можна передавати показання через мобільний застосунок "Приват24", передає 24 Канал з посиланням на видання "На Пенсії".
Відповідні поля у шаблонах квитанцій уже прибрали. Також компанія припиняє приймати дані від фінансових посередників.
Такі зміни запроваджені з метою уникнення неточностей – компанія прагне самостійно отримувати коректні дані, щоб гарантувати точність розрахунків за спожиту електроенергію.
Втім, споживачі можуть і надалі передавати показання лічильників електроенергії за допомогою зручних онлайн-сервісів:
через особистий кабінет на сайті YASNO;
у мобільному застосунку компанії;
через чат-боти у Viber або Telegram.
Важливо! Показники слід подавати в період – за два дні до кінця поточного місяця або протягом перших трьох днів наступного.

