Конкурс на керівника «Книжкової палати» не відбувся
Конкурс на керівника «Книжкової палати» не відбувся

Конкурс на керівника «Книжкової палати» не відбувся

Обов’язки директора Державної наукової установи «Книжкова палата України імені Івана Федорова» продовжує виконувати Микола Іванович Сенченко

Конкурс на керівника «Книжкової палати України імені Івана Федорова» не відбувся, бо у претендентів на посаду відсутній науковий ступінь у галузі «Соціальні комунікації», що не відповідає вимогам пункту 2 розділу 6 Статуту Книжкової палати України.

Про це «Детектору медіа» повідомив голова Держкомтелерадіо України Олег Наливайко.

За його словами,  30 січня 2025 року Держкомтелерадіо оголосив конкурс на посаду директора Державної наукової установи «Книжкова палата України імені Івана Федорова». Прийом документів тривав два місяці.

«За цей період документи для участі в конкурсі подали два кандидати. Як з’ясувалося, в обох претендентів на посаду відсутній науковий ступінь у галузі "Соціальні комунікації", що не відповідає вимогам пункту 2 розділу 6 Статуту Книжкової палати України.

Оскільки кандидати не відповідали визначеним вимогам, збори колективу наукових працівників державної наукової установи, на яких мали б розглядатися претенденти на посаду директора Книжкової палати України, не проводилися», — повідомив Наливайко. 

Також він розповів, що обов’язки директора Державної наукової установи «Книжкова палата України імені Івана Федорова» продовжує виконувати Микола Іванович Сенченко.

Його було призначено в.о. директора 5 грудня 2022 року до призначення на цю посаду особи у встановленому чинним законодавством України порядку.

Наливайко додав, що конкурс проводився відповідно до частини четвертої статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» та Методичних рекомендацій щодо особливостей обрання керівника державної наукової установи, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 998.

У конкурсі могли брати участь громадяни України, які: 

  • вільно володіють державною мовою відповідно до рівня, визначеного Національною комісією зі стандартів державної мови (вільне володіння державною мовою першого або другого ступеня);
  • мають науковий ступінь доктора наук або доктора філософії, у галузі соціальних комунікацій зі спеціальностей, які відповідають напрямам діяльності Книжкової палати України;
  • стаж роботи на посадах наукового працівника не менш як 10 років.

«Претенденти на посаду директора мали подати визначені законом відповідні документи», — додав Наливайко. 

  • Читайте також: Микола Сенченко: У Книжковій палаті України наразі на зберіганні понад 15 млн примірників, із них понад 11 млн газет

Фото: архів Детектора медіа

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Источник материала
loader
loader