АГРОТРЕЙД оновлює парк техніки
АГРОТРЕЙД оновлює парк техніки

АГРОТРЕЙД оновлює парк техніки

АГРОТРЕЙД оновлює парк техніки

Проєкт «Організаційної ефективності компанії 2025–2026 рр.» реалізується у межах нової стратегії Групи АГРОТРЕЙД.

Як повідомляє пресслужба агрогрупи, один із ключових напрямів — підвищення технологічності агровиробництва: впровадження системи точного землеробства, перехід на технологію strip-till, зміна підходів до обробітку ґрунту та оновлення організаційної моделі агропромислового департаменту.

Одним із етапів реалізації цього проєкту стало придбання нової сільськогосподарської техніки — двох тракторів Fendt 942 Vario та двох сівалок Fendt MOMENTUM 16, оснащених інноваційними рішеннями Precision Planting.

«Це перший крок в оновленні технічного парку компанії. Сучасна техніка дозволяє працювати з більшою точністю, раціональніше використовувати ресурси та досягати стабільно високих результатів у полі. Ми плануємо підвищити врожайність кукурудзи і створюємо в компанії «острови інноваційності» — ділянки, де впроваджуємо новітні підходи до агровиробництва. Це частина нашої системної стратегії з підвищення технологічності, ефективності та оптимізації всіх виробничих процесів», — зазначає генеральний директор Групи АГРОТРЕЙД Сергій Нечипорук.

Наступним етапом стане закупівля двох сівалок Horsch Focus та перехід на технологію strip-till.

Источник материала
loader
loader