/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F434%2F9a9271171001bb92a202b1196dd10900.jpg)
Запропонували роботу і вкрали гроші: на Полтавщині жінка стала жертвою аферистів
На Полтавщині аферисти вкрали в жінки понад 250 тисяч гривень. Хоча починалось все з того, що вона знайшла оголошення про роботу
Про це повідомляє поліція Полтавської області.
Жительку Миргородського району аферисти обманули під приводом "роботи онлайн". Жінка знайшла в інтернеті оголошення про заробіток в одному з Telegram-каналів. За дорученням "роботодавця" повинна була виконувати завдання щодо бронювання різноманітних поїздок на відпочинок.
Спочатку жінка навіть отримувала деякі кошти. Проте згодом їй запропонували додатковий прибуток за умови особистих внесків. Жінка вклала в це свої 250 тисяч гривень, після чого аферисти перестали виходити з нею на зв'язок.

