У Білому домі спростували інформацію про переправлення мігрантів у Гуантанамо
У Білому домі спростували інформацію про переправлення мігрантів у Гуантанамо

У Білому домі спростували інформацію про переправлення мігрантів у Гуантанамо

Речниця Білого дому Керолайн Левіт заявила у середу, що інформація про плани адміністрації президента США Дональда Трампа доправити тисячі нелегальних мігрантів до військової бази Гуантанамо на Кубі не відповідає дійсності.

Як передає Укрінформ, про це вона написала у соцмережі Х.

«Ця історія – фейк. Нічого не відбувається», – написала Левітт, коментуючи відповідний матеріал видання The Washington Post.

Як повідомлялося, за даними Politico, адміністрація президента США Дональда Трампапланує доправити тисячі нелегальних мігрантів до військової бази Гуантанамо на Кубі, починаючи вже з цього тижня.

Серед тих, кого можуть переправити до Гуантанамо, фігурують близько 800 європейців, зокрема один австрієць, 100 румунів та 170 росіян.

Також стало відомо, що Міністерство оборони США витратило понад 21 млн доларів на доправлення авіацією мігрантів до військової бази Гуантанамо-Бей на Кубі в рамках міграційної політики адміністрації президента Дональда Трампа.

Раніше Дональд Трамп заявив, що готує указ про будівництво табору для утримання щонайменше 30 тисяч мігрантів на американській військово-морській базі «Гуантанамо» на Кубі.

Фото: The White House

Теги по теме
США Дональд Трамп
Источник материала
loader
loader