/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F0d9c2ef1be07c68416419e01b5498117.jpg)
Запуск другої партії інтернет-супутників Amazon відклали через погодні умови
Про це повідомляє CNBC, передає Укрінформ.
Запуск 27 супутників для Amazon був запланований у п’ятницю з космодрому у Флориді. Проте його відклали до понеділка, 16 червня.
Це пов'язано з тим, що минулого тижня на мисі Канаверал та в інших частинах Флориди кілька днів ішли дощі, були зафіксовані сильні пориви вітру.
На орбіті зараз перебувають 27 супутників Amazon, запущених навесні. Компанія працює над прискоренням розгортання своїх супутників, щоб почати надавати інтернет-послуги клієнтам уже цього року.
Amazon планує створити супутникове сузір’я з понад 3000 апаратів. При цьому компанія має вкластись у визначений Федеральною комісією зі зв’язку дедлайн і до липня 2026 року запустити 1618 супутників.
Як повідомляв Укрінформ, наприкінці травня компанія Amazon вивела на орбітуперші 27 супутників для інтернет-мережі Kuiper, що ознаменувало початок розгортання мережі супутникового інтернету, який має стати конкурентом Starlink компанії SpaceX.
Фото: Amazon

