Обіцяють миттєві виплати "від Червоного Хреста": серед українців поширюється небезпечна афера
Обіцяють миттєві виплати "від Червоного Хреста": серед українців поширюється небезпечна афера

Обіцяють миттєві виплати "від Червоного Хреста": серед українців поширюється небезпечна афера

Українців почали дурити обіцянками фейкової допомоги від Червоного Хреста – шахраї створюють підробні сайти і збирають персональні дані. Щоб не потрапити на гачок, не переходьте за підозрілими посиланнями і не вводьте особисту чи банківську інформацію.

Про це повідомляє український Червоний Хрест. Українців знову намагаються ошукати – цього разу під виглядом грошової допомоги від міжнародних організацій.

Червоний Хрест офіційно попередив про масове поширення фейкової інформації, пов’язаної з обіцянками виплат. Шахраї використовують підробний сайт і виманюють персональні та банківські дані громадян.

У повідомленнях, що ширяться соцмережами та месенджерами, йдеться про нібито фінансову допомогу, яку можна отримати просто зараз – достатньо лише перейти за посиланням та ввести свої особисті дані. Один із таких сайтів – listingguruhelp.icu/bank, активно маскується під ресурс, що має відношення до Червоного Хреста.

Організація чітко заявила, що всі згадані дії є шахрайськими, а сайт не має жодного стосунку до неї чи її партнерів. Надання персональної інформації на подібних фейкових платформах несе пряму загрозу фінансовій безпеці користувачів. "Це шахрайство! Сайт listingguruhelp.icu/bank не має жодного стосунку до Українського Червоного Хреста, а всі вказані на ньому дії – шахрайські", – йдеться в офіційній заяві організації.

Червоний Хрест закликає українців бути пильними й користуватись лише офіційними джерелами інформації. Вся актуальна інформація про справжні програми допомоги розміщується виключно на офіційному сайті. У разі сумнівів або підозрілих повідомлень варто звертатись до служби підтримки Також важливо пам’ятати, що жодна офіційна міжнародна організація не проситиме вводити банківські паролі, CVV-коди чи інші конфіденційні реквізити через сторонні сайти.

Источник материала
loader
loader