Депутат фальсифікував медичні документи ухилянтам
Депутат фальсифікував медичні документи ухилянтам

Депутат фальсифікував медичні документи ухилянтам


За сприянням обранця, у ТЦК видавали липові медичні довідки про непридатність до служби, на підставі яких чоловіків знімали з обліку.

Депутат однієї з територіальних громад Тернопільщини організував схему ухилення від мобілізації шляхом фальсифікації медичних документів. Вартість “послуги” сягала до 10 тисяч доларів. Про це пресслужба ДБР у п’ятницю, 13 червня.

Зазначається, що депутат шукав чоловіків, які хотіли уникнути мобілізації та домовлявся з працівниками Територіального центру комплектування щодо надання їм сфальсифікованих документів.

У ТЦК видавали липові медичні довідки про непридатність до служби, на підставі яких чоловіків знімали з обліку.

За такою схемою вдалося “зняти” з обліку понад 15 чоловіків призовного віку. Інформація щодо точної кількості осіб та причетності працівників ТЦК – встановлюється. Вартість послуг становила від 8 до 10 тисяч доларів.

Депутата затримали на гарячому під час отримання частини грошей – 4,5 тисяч доларів.

Йому оголосили підозру в одержанні неправомірної вигоди впливу на прийняття рішень за ч. 3 ст. 369-2 КК України.

Нині суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави.

Нагадаємо, на Закарпатті затримали “помічників” ухилянтів.

Раніше САП та НАБУ викрили депутата облради одразу після одержання ним обумовлених коштів, а саме 20 тис. євро за допомогу ухилянтам.

                           



Теги по теме
расследование депутат
Источник материала
loader
loader