/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F68%2F5cc7df15a85f8f44ec0f0a0eab8e987a.jpg)
Prometey впроваджує штучний інтелект: відповідь агросектору на виклики війни
Prometey впроваджує штучний інтелект: відповідь агросектору на виклики війни
Агрокомпанія Prometey оголосила про початок масштабної діджиталізації та впровадження штучного інтелекту у своїй роботі. Причина такого кроку — гостра нестача кваліфікованих кадрів, що виникла на тлі повномасштабної війни в Україні, а також прагнення до оптимізації бізнес-процесів.
«Немає кадрів — буде штучний інтелект. Ми не просто реагуємо на виклики часу, ми створюємо нову модель агробізнесу», — коментує власник компанії Рафаель Гороян.
Компанія найближчим часом планує впровадити ШІ в систему охорони, обліку, логістики та навіть трейд. Зокрема, на елеваторах компанії, де на кожному наразі працює від 10 до 18 осіб, у перспективі залишиться всього 4-6 працівників включно з охороною. У майбутньому — жодного.
