Журналістка Ірина Сампан запустила ютуб-канал проєкту «На лінії вогню»
Журналістка Ірина Сампан запустила ютуб-канал проєкту «На лінії вогню»

Журналістка Ірина Сампан запустила ютуб-канал проєкту «На лінії вогню»

«На лінії вогню» — це інтерв’ю з бойовими командирами та військовослужбовицями, репортажі з фронту, аналітика щодо викликів у ЗСУ, а також документальні фільми.

Ведуча та журналістка Ірина Сампан оголосила про запуск ютуб-каналу проєкту Громадського радіо «На лінії вогню» («НЛВ»). Про це вона повідомила у фейсбуці.

Ірина Сампан зізналася, що довго відкладала старт через страх і сумніви, однак завдяки підтримці команди наважилася.

«На лінії вогню» — це інтерв’ю з бойовими командирами та військовослужбовцями, репортажі з фронту, аналітика щодо викликів у ЗСУ, а також документальні фільми.

Один із перших фільмів — про спецоперацію ГУР, під час якої українських жінок вивозили з сирійських таборів Аль-Хол і Родж. Вони раніше втекли з окупованого Криму й опинилися в полоні Ісламської держави.

У коментарі «Детектору медіа» ведуча проєкту розповіла, що зі старту програми «На лінії вогню» було зрозуміло — вона має потенціал, оскільки в суспільства є запит на експертизу авторитетних бойових командирів.

«І це не поодинокі ситуативні інтерв’ю. Я зрозуміла, що це має бути систематично й постійно, як великий пазл, що складається у зрозумілу для всіх картину. Люди хочуть чути правду з передової, реальний аналіз ситуації на фронті. Тому ми створили майданчик саме для таких військових — аби вони говорили як про проблеми, так і про здобутки своїх підрозділів. Масштабування успішного досвіду і розумний аналіз помилок — це саме те, що зараз потрібно українському війську, і саме про це “На лінії вогню”», — зазначила Сампан.

Наразі вже записано 17 епізодів із командирами та командирками, журналістами, зброярами і волонтерами.

«Програма “На лінії вогню” та її герої — це більше, ніж просто подкасти. Тому ми вирішили запустити окремий ютуб-канал під наш мілітарний контент.

На каналі “На лінії вогню” ви побачите наші традиційні інтерв’ю з військовими, репортажі з війни, блоги та багато іншого. І насамкінець хочу поділитися, що команда готує документальний фільм про багаторічну спецоперацію ГУР Міноборони з повернення українських жінок із сирійських таборів — з ексклюзивними кадрами. Скоро ми презентуємо реліз на прем’єру!» — додала Сампан.

Фото: «Громадське радіо»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Источник материала
loader
loader