/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F45%2Fd77be2a924c3123217553722a0f37701.png)
Не закриваються. Що роблять ТЦК в Україні у відповідь на атаки Росії
Що відомо про нову стратегію після атак у Кривому Розі, Харкові, Запоріжжі і не тільки?
Російські окупанти застосовують нову тактику боротьби зі Збройними силами — вони намагаються зруйнувати територіальні центри комплектації (ТЦК). Протягом трохи більше ніж тижня вони завдали ударів про ТЦК у Кременчуці, Полтаві, Кривому Розі. Сьомого липня атакували центри у Запоріжжі та Харкові.
У Сухопутних військах ЗСУ повідомили, що поранені є в обох останніх випадках атак на обласні ТЦК. "Телеграф" спробував розібратися, як військовослужбовці центрів реагують на загрозу.
У Полтавському обласному ТЦК та СП "Телеграфу" повідомили, що на території Полтавської області усі терцентри вже змінили місце розташування. Речник Полтавського обласного ТЦК Роман Істомін наголосив, що нові адреси не розголошують.
У територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки Львівської області запровадили додаткові заходи безпеки. Серед нововведень — посилений контроль на вході, зокрема з металошукачами. Наразі інформації про можливе перенесення або зміну адрес центрів не надходило.
Ранком 7 липня новини облетіло повідомлення від Вінницького обласного ТЦК та СП про переїзд на інші адреси. Щоправда, вже за кілька годин пост видалили, ймовірно через зазначення інших місць приймання громадян. У пресслужбі Командування Сухопутних військ пояснили, що територіальні центри комплектування провели розосередження для зменшення ризиків. Основна мета таких змін — гарантувати безпеку як співробітників, так і громадян, які звертаються до ТЦК.
Джерела "Телеграфу" в районному ТЦК та СП одного з прифронтових міст України тим часом зазначають, що готуватися до переїзду наразі не планують. Зміна локації може бути недоцільна через те, що нове місце розташування також можуть "злити" ворогу.
