/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F51b9d64c2d6fc5fae63b64607ab213d1.jpg)
Трамп назвав «безглуздою» ідею Маска створити третю партію в США
Про це глава Білого дому сказав журналістам у неділю в Нью-Джерсі перед посадкою в президентський літак до Вашингтона, передає власний кореспондент Укрінформу.
«Думаю, що створювати третю партію, це безглуздо», - зазначив Трамп на прохання медіа прокоментувати останні заяви Маска.
«Ми маємо величезний успіх з Республіканською партією. Демократи втратили свій шлях, але це завжди була двопартійна система, і я думаю, що створення третьої партії тільки додасть плутанини»,- зауважив чинний президент США.
Він також сказав, що політична система в Америці була створена для двох партій, і треті сили ніколи не спрацьовували.
«Він може розважатися із цим, але я вважаю це безглуздим», - зауважив Трамп.
Як повідомляв Укрінформ, напередодні американський мільярдер Ілон Маск оголосив про формальне засування нової політичної сили America Party. У неділю він запропонував провести установчий з’їзд цієї партії.
Фото: Andrea Hanks / The White House

