Полийте цим гортензію в липні, і вона зацвіте, як шалена
Полийте цим гортензію в липні, і вона зацвіте, як шалена

Полийте цим гортензію в липні, і вона зацвіте, як шалена

Різнобарвні і пишні суцвіття гортензії зачаровують усіх садівників без винятку, повідомляє 24 Канал. Та якщо ви хочете, аби кущ цвів безперервно усе літо, потрібно подбати про "смачні" підживлення для рослини.

Чим поливати гортензію влітку, аби росла?

По-перше, не варто нехтувати поливом звичайною водою. Та з ним варто бути все ж обачними – гортензія не любить застоювання води, і через це може початися гниття коріння. А враховуючи, що зазвичай гортензії садять у затінку, це цілком можливо, якщо кущ залити надто сильно.

Але окрім води є ще кілька ідеальних поливів-підживлень для квітки.

До слова, раніше ми розповідали, які рослини можна посадити в липні, аби вони почали цвісти восени.

Кефір

Практично усі сорти гортензій обожнюють полив кефіром – адже у ньому містяться кисломолочні бактерії, що дуже корисні для квітів. Окрім того, можна використовувати також ряжанку чи просто кисле молоко.

Для розчину потрібно розвести 2 літри кефіру у 10-літровому відрі води. Поливайте гортензію під корінь, аби розчин не потрапив на листя. Важливо попередньо зволожити землю – перед внесенням добрива полийте гортензію відром звичайної води: так ви уникнете опіків на корінні куща.


Гортензію можна полити кефіром / Фото Pexels

Яблучний оцет та лимонна кислота

Гортензія – це ацидофільна рослина, тобто така, що надає перевагу кислому ґрунту. У нейтральному чи лужному середовищі вона ростиме набагато гірше, а про цвітіння й взагалі не мовитиметься. Тож для підтримки кислотності ґрунту потрібно періодично вносити кислі добрива.

Для цього візьміть 100 грамів яблучного оцту та розведіть у 10 літрах води. Поливайте кущі, попередньо вливши відро звичайної води.

Окрім того, для підкислення ґрунту використовують також і лимонну кислоту – потрібно взяти всього 2 столові ложки на 10 літрів води.

До речі, знайти добрива для гортензій за найкращими цінами можна на Prom. А ще саджанці, ґрунт, інвентар і купа всього для городу. Ще й доставка з підпискою "Для своїх" буде безкоштовна.

Кислий хліб

Цей спосіб підживлення гортензії може здивувати, але він все ж дуже дієвий. Якщо у вас залишилося трохи сухих хлібних скоринок, викидати їх точно не варто – натомість можна приготувати кислий розчин для гортензії.

Залийте хліб теплою водою та залиште до початку бродіння. Після цього поливайте розчином кущі – і цвітіння не буде перериватися аж до осені.

Источник материала
loader
loader