/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F3%2Fa9476f6bc8b9970b7f0fcd3e9b8c3a49.png)
«У нас з'являється другий шанс»: експерт оцінив, чи наздожене Україна Південну Корею у технологіях
Про це він розповів у своєму блозі.
«Я дуже радий за південних корейців, що у них є такі можливості, що вони взяли і побудували країну, яка здатна створити постійно діючу космічну базу на Місяці. Я радий за південних корейців, що вони не північні корейці. Тому що північні корейці тим часом мруть у Курській області, доки південні корейці будують космічну базу на Місяці. Південні корейці обрали такий шлях», - підкреслює Михайло Шейтельман.
З іншого боку, зазначає експерт, трохи прикро, бо на місці Південної Кореї могла б і мала бути Україна. Так, констатує він, усі роки незалежності в нас були недоліки в управлінні державою, але якби росія на нас не напала, ми цілком могли б зараз займатися космічними технологіями, могли б розвиватись у цьому напрямку.
«Головне буде не проґавити свій новий шанс. Тобто після перемоги над росією, після її розгрому, після того, як Україна відстоїть свою територіальну цілісність, незалежність, у нас з'являється другий шанс. Другий шанс стати Південною Кореєю. Тому що технології ми за часи війни розвинули. Я думаю, що якби росіяни мали нафтобазу на Місяці, ми б її розбомбили нашими дронами. Якби росіяни збудували НПЗ на Місяці, ми б уже давно її розбомбили, бо коли припекло, коли знадобилося, ми збудували такі технології, яким заздрить сьогодні весь світ», - стверджує Михайло Шейтельман.
Тож, констатує він, після війни Україні треба буде згадати про свої можливості, зокрема у космічній сфері. На Землі, зазначає експерт, ми воювали з Північною Кореєю і були сусідами з північнокорейцями, та й залишимося, бо вони з росіянами – один народ, а на Місяці є шанс сусідити з Південною Кореєю.
Також Politeka писала про те, що Мусієнко оцінив темпи постачання систем Patriot Україні: «Треба бути реалістами».

