Євро подорожчало в банках та обмінниках: по скільки зараз валюта
Євро подорожчало в банках та обмінниках: по скільки зараз валюта

Євро подорожчало в банках та обмінниках: по скільки зараз валюта

Який курс валют у банках?

  • Станом на ранок 24 липня, як повідомив 24 Канал з посиланням на сайт "Мінфін", купівля долара в банках коштує в середньому по 41,50 гривні (без змін проти 23 липня) та продаж по 42 гривні (без змін).
  • Купівля євро проходить по 48,70 гривні (+20 копійок), продаж – по 49,35 гривні (+13 копійок).

Що з вартістю валют на чорному ринку?

  • Купити долар можна в середньому по 41,80 гривні (без змін), а продати по 41,80 гривні (+2 копійки).
  • Купівля євро по 49,10 гривні (+20 копійок), а продаж по 49,30 гривні (+15 копійок).

По скільки курс в обмінниках?

  • Долари купують у середньому по: 41,55 гривні (+21 копійка), а продають по 41,89 гривні (+3 копійки), за даними finance.ua.
  • Євро купують по 49 гривень (+25 копійок), а продають по 49,40 гривні (+16 копійок).

Який курс прогнозують цього тижня?

Як розповів 24 Каналу банкір Тарас Лєсовий, ситуація на валютному ринку при перетині липня та серпня суттєво не зміниться.

З одного боку, констатуємо, що повільно попит на долари зростає, що вимагає від регулятора більшої активності для його погамування. А з іншого, на ринку діє режим керованої гнучкості, який встановлює ідеологію валютного ринку на час воєнних обставин.

Євро подорожчало в банках та обмінниках: по скільки зараз валюта - Фото 1

Тарас Лєсовий

Директор департаменту фінансових ринків та інвестиційної діяльності Глобус Банку

За нашою оцінкою серпень почнеться з офіційного курсу у межах 41,8 – 42,1 гривні за долар. А його формування відбувається на фоні світових котирувань пари долар/євро, а також співвідношення курсів гривня/долар.

Зверніть увагу! З 28 липня по 3 серпня очікується, що долар на готівковому ринку буде на рівні 41,6 – 42,2 гривні, а курс євро – на рівні 48 – 49,5 гривні.

Теги за темою
курс валют
Джерело матеріала
loader
loader