/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F32%2F916f3bb28e23e81187a729b39c171d1a.jpg)
Розбився літак із 49 росіянами на борту: згоріли всі, уламки розкидані на 500 метрів
Впав літак Ан-24 із 49 людьми на борту в Амурській області РФ. На борту було 43 пасажири та 6 членів екіпажу. За попередньою інформацією, ніхто не вижив. Подробиці та відео з місця авіакатастрофи публікують росЗМІ.
Літак авіакомпанії "Ангара" виконував рейс Хабаровськ-Благовіщенськ-Тинда. Ан-24 готувався до посадки, але не зміг приземлитися з першого разу, після чого пішов на друге коло. Після цього зв'язок із ним зник.
Уламки Ан-24 виявлені за 15 км від Тинди. Рятувальники знайшли фюзеляж, він горить. Уламки літака розкидані на відстані півкілометра.
Рятувальники виявили місце падіння з повітря – зараз до нього підбираються із землі. Сісти на місці падіння літака не можна – рятувальники планують спускатися туди на мотузках.
Серед можливих причин авіакатастрофи: технічна несправність та помилка екіпажу, ускладнена складними погодними умовами — сильною хмарністю та туманом.
Одні з останніх кадрів Ан-24, що розбився в РФ: відео моменту, як він намагається зайти на посадку.

