/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F434%2F8877e89857c7ba8562a1e749bc27dbf7.jpg)
Samsung може відмовитися від XR-гаджетів через низький попит
Гарнітура розширеної реальності Samsung Project Moohan була анонсована ще минулого року, але так і не була показана на минулій презентації фірмових новинок, та й інших схожих пристроїв розробники не анонсували. Нарешті, компанія офіційно розкрила карти: як виявилося, пристрій замислювався як експеримент, а не як готовий споживчий продукт.
За даними корейських ЗМІ, прем’єра новинки все ж відбудеться в 3 кварталі поточного року, проте не варто очікувати великого тиражу, як і швидкого анонсу нових гаджетів цього типу. Справа в тому, що Samsung лише розглядає можливість інвестування в розробку XR-пристроїв і випускає новинку для оцінки попиту, а не як масовий продукт.
Головним орієнтиром для бренду, імовірно, стала Apple Vision Pro, яка не користується популярністю навіть у корпоративному секторі через високу ціну і відсутність практичних варіантів використання.
На думку журналістів, Samsung може і зовсім відмовитися від подальших розробок у цьому напрямку через низький інтерес з боку покупців.

