"Це вбивство": відомий промоутер назвав боксера, з яким не варто битись Усику
"Це вбивство": відомий промоутер назвав боксера, з яким не варто битись Усику

"Це вбивство": відомий промоутер назвав боксера, з яким не варто битись Усику

Девід Гіггінс висловився щодо майбутнього Олександра Усика у боксі. Промоутер Джозефа Паркера назвав боксера, з яким не треба битися українському чемпіону, повідомляє 24 канал із посиланням RNZ.

З ким не треба битися Усику?

Девід Гіггінс вважає, що Олександру Усику не треба битись проти одіозного Джейка Пола. Українському чемпіону не варто проводити саме боксерський бій з блогером зі США.

Якщо Усик проведе з Полом справжній боксерський поєдинок, це буде вбивство, але юридично це не має бути дозволено. Паркер проти Пола? Це дурість. Я думаю, що більш імовірно, що Ентоні Джошуа проведе поєдинок із Джейком. Джозеф хоче битися за титул чемпіона світу, нічого особистого,
– сказав Гіггінс.

Нагадаємо, що Олександр Усик достроково переміг Даніеля Дюбуа у реванші. Український боксер завершив бій технічним нокаутом у п'ятому раунді поєдинку.

Раніше повідомляли, що Олександр Усик провів битву поглядів з Джейком Полом, який претендує на бій з Королем хевівейту. Бійці потисли руки та розійшлись.

Теги по теме
Александр Усик
Источник материала
loader
loader